UWAGA!!! TA STRONA JEST NA SPRZEDAŻ. ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O KONTAKT EMAIL na adres biuro@piekniemieszkam.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie
Reklama
Strona główna » CennikNie wybrano województwa - kliknij aby wybraćKanał RSS
Wybierz województwo:

Kategorie Ogłoszeń

Schowek
Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bierząco z nowymi ogłoszeniami

Schowek
Twój schowek jest pusty

Popularne tagi

Zobacz też
Reklama

Cennik

Właściciel portalu PieknieMieszkam.pl pobiera opłaty za:

- Dodawanie ogłoszeń do portalu jest całkowicie darmowe. Wystarczy się zarejestrować na portalu i dodawać ogłoszenia. Dla FIRM, należy pamiętać aby dodać dane firmy (także za darmo), wówczas w ogłoszeniach będą widoczne dane kontaktowe.

- Abonament 360 dni
, przeznaczony tylko dla FIRM. Opłata abonamentu pozwala na oglądanie danych kontaktowych do osób fizycznych zamieszczających ogłoszenia. Dzięki abonamentowi będziecie Państwo mogli szybciej odpowiadać na pojawiające się ogłoszenia a tym samym zyskiwać nowe zlecenia.
Koszt abonamentu na 360 dni wynosi 12,30 zł brutto.

Powiadomienia SMS, opcja przeznaczona tylko dla FIRM. Każda firma logując się na swoim profilu będzie mogła w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć usługę. Powiadomienia SMS polegają na informowaniu Państwa o pojawiających się ogłoszenia na portalu PieknieMieszkam.pl z wybranej przez Państwa branży i rejonu. Taki sposób komunikacji szybciej pozwoli Państwu na dotarcie do potencjalnych klientów.
Koszt jednego SMS to 25 groszy brutto.

Promowanie Ogłoszenia na stronie Głównej - usługa polega na promocji ogłoszenia na głównej stronie portalu PieknieMieszkam.pl. Wypromowane ogłoszenia będą widoczne dla wszystkich użytkowników wchodzących na nasz portal.
Koszt promocji ogłoszenia na stronie głównej  na 60 dni wynosi 2,46 zł brutto.

- Promowanie Ogłoszenia w wyszukiwarce - usługa polega na promocji ogłoszenia w panelu wyszukiwania, przy danej branży na portalu PieknieMieszkam.pl. Taka usługa pozwala użytkownikom oglądanie Państwa ogłoszenia bezpośrednio po wybraniu danej branży w której się Państwo reklamujecie.
Koszt promocji ogłoszenia w wyszukiwarce na 30 dni wynosi 2,46 zł brutto.Płatności obsługuje Dotpay
Płatności obsługuje Dotpay.pl

Copyright © biuro@piekniemieszkam.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone
Obsługa: Aimart.pl