UWAGA!!! TA STRONA JEST NA SPRZEDAŻ. ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O KONTAKT EMAIL na adres biuro@piekniemieszkam.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie
Reklama
Strona główna » PomocNie wybrano województwa - kliknij aby wybraćKanał RSS
Wybierz województwo:

Kategorie Ogłoszeń

Schowek
Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bierząco z nowymi ogłoszeniami

Schowek
Twój schowek jest pusty

Popularne tagi

Zobacz też
Reklama

Pomoc

Poniżej zamieszczamy kilka porad dotyczących poruszanie się po stronie PieknieMieszkam.pl 

Rejestracja w portalu.

1. Osoby fizyczne po zarejestrowaniu się w portalu mogą od razu zamieszczać ogłoszenia. Przy takiej rejestracji kontakt zamieszczony w ogłoszeniu nie będzie widoczny dla "Gości", oraz dla pozostałych użytkowników, którzy nie wykupią abonamentu.
2. FIRMY, po zarejestrowaniu się na portalu, powinny przed dodaniem ogłoszenia uzupełnić swój profil wpisując dane firmy. Uzupełnienie danych i dalsze zamieszczanie ogłoszeń jest BEZPŁATNE. Dzięki uzupełnieniu danych w "swoim profilu", przy zamieszczanych ogłoszeniach będą widoczne dane kontaktowe do FIRM.

Ogólne zasady przeglądania ogłoszeń.

1. Osoby przeglądające ogłoszenia jako "Goście", mogą swobodnie przeglądać treści zamieszczanych ogłoszeń zarówno osób fizycznych oraz firm.

2. Dla użytkownika „Gość” będzie widoczny kontakt tylko do Firm. 
3. Logowanie do portalu i przeglądanie danych kontaktowych do FIRM jest całkowicie bezpłatne.
4. Płatne jest tylko przeglądanie danych kontaktowych do użytkowników prywatnych. Ta opcja jest ustawiona tylko dla FIRM. Abonament umożliwiający zobaczenie kontaktu do użytkowników prywatnych wynosi 40 zł netto i wykupowany jest na 90 dni. Aktywować można go w dowolnym momencie.
5. FIRMY, rejestrując się na portalu, aby zostać zauważone powinny dodawać opis swoich usług klikając "DODAJ OGŁOSZENIE". Ta opcja jest darmowa i pozwala na zareklamowanie się firmy na portalu.

Przeglądanie ogłoszeń:

W celu ułatwienia wyszukiwania interesujących nas ogłoszeń, na Stronie głównej można wybrać odpowiednie filtry, które pokażą nam interesujące ogłoszenia.

1. W polu „Szukana fraza”, można wpisać dowolną frazę związaną z ogłoszeniem jakie nas interesuje, np.: elektryk, kredyt itp. Po wpisaniu konkretnych słów pokażą się wszystkie ogłoszenia w których występuje podane frazy. To pole może pozostać puste.

2. „Miast”, tu wpisujemy nazwę miasta z którego chcemy zobaczyć ogłoszenia. Pole może pozostać puste. Przy braku wyboru miasta pokażą się wszystkie ogłoszenia.

3. „Wszystkie”, tu możemy wybrać rodzaj interesującego nas ogłoszenia. Po rozwinięciu pola pokaże się 6 fraz możliwych do wyboru:
a. „Szukam” – fraz przeznaczona dla FIRM, które szukają dodatkowych zleceń. Tą frazę mogą wybrać tylko osoby fizyczne przy zamieszczaniu ogłoszenia.

b. „Kupię” – ogłoszenia dla FIRM, które prowadzą sprzedaż produktów budowlanych z każdego zakresu. Ta fraza możliwa jest do wyboru na etapie zamieszczania ogłoszenia przez osoby fizyczne, które szukają jakiś konkretnych materiałów np.: płytek, baterii łazienkowych lub kuchennych itp.

c. „Zlecę wykonanie” -  ogłoszenia dla FIRM. Tu osoby fizyczne zamieszczają ogłoszenia dotyczące zakresu usług jakie chcą aby zostały wykonane w ich mieszkaniu, np.: malowanie, remont łazienki, budowa domu, zaprojektowanie mebli kuchennych itp.

d. „Wykonam” dla osób fizycznych, które szukają firmy zajmującej się świadczeniem usług remontowo-budowlanych. Pod tą frazą będzie można znaleźć ogłoszenia typu: wykonam malowanie mieszkania, wykonam remont dachu, wykonam remont łazienki itp.

e. „Sprzedam” ta fraza ma ułatwić osobą fizycznym do dotarcia do firm zajmujących sprzedażą produktów budowlanych, np.: płytek, baterii łazienkowych, mebli itp.

f. „Mam do wynajęcia”. Pod tą kategorią można znaleźć ogłoszenia firm zajmujących się wynajmem sprzętu budowlanego.

4. „Obojętne” tu możemy wybrać kategorię ogłoszenia jakie nas interesuje z możliwości, które się pokażą po rozwinięciu pola.

5. Ostatnie dwa pola służą do zawężenia poszukiwań ogłoszeń na podstawie oferowanych cen.Płatności obsługuje Dotpay
Płatności obsługuje Dotpay.pl

Copyright © biuro@piekniemieszkam.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone
Obsługa: Aimart.pl