UWAGA!!! TA STRONA JEST NA SPRZEDAŻ. ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O KONTAKT EMAIL na adres biuro@piekniemieszkam.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie
Reklama
Strona główna » ReklamaNie wybrano województwa - kliknij aby wybraćKanał RSS
Wybierz województwo:

Kategorie Ogłoszeń

Schowek
Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bierząco z nowymi ogłoszeniami

Schowek
Twój schowek jest pusty

Popularne tagi

Zobacz też
Reklama

Reklama

Na portalu PieknieMieszkam.pl można zamieścić swoją reklamę w postaci baneru lub zwykłego tekstu z możliwością bezpośredniego przekierowania na Państwa stronę. Do zaoferowania mamy trzy miejsca w których Państwa reklama będzie widoczna.
- Na górze strony. Ta reklama będzie wyświetlała się na górze strony, dzięki czemu wszyscy użytkownicy naszego portalu będą mogli ją oglądać. Koszt tej opcji wynosi 20 zł netto (24,6 zł brutto) za dobę wyświetlania reklamy.
- Po lewej stronie. Ta reklama będzie wyświetlała się po lewej stronie strony w dolnej części panelu. Będą mogły ją oglądać wszystkie osoby odwiedzające nasz portal. Koszt tej opcji wynosi 10 zł netto (12,3 zł brutto) za dobę wyświetlania reklamy. 
- Pod ogłoszeniem. Ta reklama będzie się wyświetlała pod wszystkimi ogłoszeniami. Będzie widoczna dopiero po otworzeniu ogłoszenia. Koszt tej opcji wynosi 10 zł netto (12,3 zł brutto) za dobę wyświetlania reklamy.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zamieszczeniem reklamy na portalu PieknieMieszkam.pl, prosimy o przesłanie do nas swoich danych kontaktowych za pośrednictwem zakładki kontakt a skontaktujemy się z Państwem w przeciągu 48 godzin. Płatności obsługuje Dotpay
Płatności obsługuje Dotpay.pl

Copyright © biuro@piekniemieszkam.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone
Obsługa: Aimart.pl